Siatka do paletowania

Siatka do palet 500 mb,...
Na stanie
76,00 zł
Siatka do palet przeznaczona jest do stabilnego utrzymywania ładunku na paletach. Najważniejszą jej rolą jest zapewnienie "oddychania" warzyw i owoców w trakcie przechowywania i transportu. Siatka rozciągliwa, z dodatkiem stretchu co zapewnia jej większą elastyczność i wydajność. 0,5x500 m (gramatura 3,2g/mb)
Siatka do palet 500 mb,...
Na stanie
Siatka do palet przeznaczona jest do stabilnego utrzymywania ładunku na paletach. Najważniejszą jej rolą jest zapewnienie "oddychania" warzyw i owoców w trakcie przechowywania i transportu. Siatka nierozciągliwa, dzięki czemu jest sztywna i stabilna. 0,5x500 mb (gramatura 3,2g/mb)
Siatka do palet 500 mb,...
Na stanie
60,00 zł
Siatka do palet przeznaczona jest do stabilnego utrzymywania ładunku na paletach. Najważniejszą jej rolą jest zapewnienie "oddychania" warzyw i owoców w trakcie przechowywania i transportu. Siatka rozciągliwa, z dodatkiem stretchu co zapewnia jej większą elastyczność i wydajność. 0,5x500 m (gramatura 3,2g/mb) PRODUKT POLSKI
Siatka do palet uciągliwa 500 m pomarańczowa zielona
Dostępny produkt z innymi opcjami
Siatka do palet przeznaczona do stabilnego utrzymywania ładunku na paletach. Najważniejszą jej rolą jest zapewnienie "oddychania" warzyw i owoców w trakcie przechowywania i transportu. 0,5x500m (3,2g/mb) Siatka uciagliwa (z dodatkiem stretchu) w kolorze pomarańczowym lub ciemnozielonym.

Przeznaczona jest do stabilnego utrzymywania ładunku na paletach. Najważniejszą jej rolą jest zapewnienie "oddychania" warzyw i owoców w trakcie przechowywania i transportu.

Siatka do paletowania znajduje również zastosowania jako siatka do ochrony krzewów iglastych przed śniegiem

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.