Torby papierowe

Torby papierowe szare nr 33...
Ostatnie sztuki w magazynie
Torba krzyżowa z makulatury nr 33 na 0,5kg. Opakowanie - worek 10kgTorby papierowe bez uszu są najczęściej używane przez małe sklepy, cukiernie, piekarnie, na rynkach i bazarkach np. do pakowania jajek, owoców, kasz i produktów sypkich, a także w sklepach metalowych do gwoździ, śrub itp. Jedna przesyłka - max 3 paczki toreb.
Torby papierowe szare 5 kg...
Ostatnie sztuki w magazynie
80,00 zł
Torba krzyżowa z makulatury nr 99 na 5kg. Opakowanie - worek 10kgTorby papierowe bez uszu są najczęściej używane przez małe sklepy, cukiernie, piekarnie, na rynkach i bazarkach np. do pakowania jajek, owoców, kasz i produktów sypkich, a także w sklepach metalowych do gwoździ, śrub itp. Jedna przesyłka - max 3 paczki toreb.
Torby papierowe szare nr 55...
Wyprzedany
Torba krzyżowa z makulatury nr 55 na 1kg. Opakowanie - worek 10kgTorby papierowe bez uszu są najczęściej używane przez małe sklepy, cukiernie, piekarnie, na rynkach i bazarkach np. do pakowania jajek, owoców, kasz i produktów sypkich, a także w sklepach metalowych do gwoździ, śrub itp. Jedna przesyłka - max 3 paczki toreb.
Torby papierowe szare 2 kg...
Wyprzedany
60,00 zł
Torba krzyżowa z makulatury nr 77 na 2kg. Opakowanie - worek 10kgTorby papierowe bez uszu są najczęściej używane przez małe sklepy, cukiernie, piekarnie, na rynkach i bazarkach np. do pakowania jajek, owoców, kasz i produktów sypkich, a także w sklepach metalowych do gwoździ, śrub itp. Jedna przesyłka - max 3 paczki toreb.
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.